Fotky

Básně

Recenze

Hudba

Zaujalo mě

___________________________________________________________________________________________________________________

Červen 2010

Tarja v ČR

30. června 2010 v 15:48 | Evilly
Tarja bude 9.10 2010 v Ostravě a den na to 10.10. v Praze. Vzhledem k tomu, že Ostravskou Čez Arénu mám skoro za rohem, se ptám kdo se ke mně přidá?Jinak dneska jsem ukončila 9. rok svého studia na základce, kterou jsem opustila s jedinou dvojkou z češtiny a k tomu pochvalou ředitelky. Sice si to ještě nějak neuvědomuji, ale určitě vím, že se mi bude stýskat, zvláště po učitelích, kteří mi toho dali opravdu hodně. Co se týče spolužáků, no s některými se určitě ještě uvidím a zbytku přeji hodně štěstí do života.

Přidejte se k nám!

21. června 2010 v 21:13 | Evilly
Přidejte se k nám! A k čemu že to? Na blogu drahé Zdebry se tvoří šílená povídka, každý si tam může připsat co chce, jenom aby to zapadlo do příběhu a je to fakt sranda, takže neváhat a připojit se k příběhu na:

http://zdebra.blog.cz/1006/novy-pribeh#komentare


Tarja

Komentáře k filmům

9. června 2010 v 13:18 | Evilly
Chtěla jsem sem hodit něco trochu z jiného soudku a tak mě napadlo najet si na stránku www.csfd.cz (česká filmová databáze - hodnotí se zde filmy a díky této stránce jsem se již mnohokrát nenechala nachytat na podprůměrný "megacool" filmík). Ale k věci, všichni známe ty americké slátaniny a protože se nudím, tak jsem si nechala vyjet komentáře k takovýmto filmům.

1.) Twilight - New Moon

Kinej
OBSAH: Bella: Začínám být stará, proč mě nepokoušeš Edo? Edward: Nevíš co chceš, píchnulo by ti to dušu. Bella: Až budu stará tetka, tož už bude pozdě. Edward: Nepatříš do mýho světa Bello, tohle je naposledy co se vidíme. A ne, abys dělala nějaký cypoviny. Bella: Ahoj Jacobe, potřebuju kamaráda, co umí spravit rozbitou motorku. Jacob: Miluju tě, Bello. Bella: Nedělej to Jacobe, všecko posereš. Bella: Jacobe, proč mi nebereš telefony a jaktože mi neřekls, že máš nový tetování? Jacob: Běž pryč Bello, nemužu ti říct proč, ale je to pro tvoje dobro. Bella: Ty si vlkodlak, to je hrůza, dá se to léčit? Jacob: Si hlůpá, sem se tak narodil, to je jak kdybys chtěla léčit tu tvoju blbost, taky to nejde. Navíc zabíjíme jenom upíry. Bella: Hmmm, coool. Alice: Bello, Edward si myslí, že seš mrtvá a chystá se předávkovat česnekem. Bella: Musíme ho zastavit. Jedem do Voltery, já si tam střihnu last minute zpomalenej běh. Bella: STOP!!! Edward: Bello ty nejsi mrtvá? Nemohl jsem žít ve světě kde nejseš. Bella: Myslela jsem, že mě nemiluješ. Edward: Ale jo miluju, sem kecal. Taky všechno sežereš. Bella: Chci být upir, pojďme hlasovat. Jacob: Bello vybodni se na něho, je moc bilej a znovu tě zrani, nejlepší frajeři jsou barevní. Edward: Diky Jacobe že ses mi postaral o Bellu když sem byl na výletě, ale teď už si to přeberu. Jacob: Pro tebe sem to nedělal a jestli někoho kousneš tak vykopem válečnou sekyru. Bella: Nemožeš vykopat sekyru, když to budu chtět. Jacob: Ale možu a taky že vykopu. (myslím, že celý děj vystihl přesně)

hjz