Fotky

Básně

Recenze

Hudba

Zaujalo mě

___________________________________________________________________________________________________________________

Březen 2010

Parodie na Avatar

21. března 2010 v 20:00 | Evilly
Dneska mi brácha ukázal parodii na trailer k Avataru II. Schválně kolik filmů napočítáte :-D


Lord of the Dance

20. března 2010 v 20:22 | Evilly |  Recenze
Neskonalá dobrota Zydisky, pokloňme se jí všichni až k zemi, konečně vykoukla na povrch zemský a po měsíci mi konečně dala recenzi na akci, kterou navštívila.

Lord of the dance

Na přání Evilly tu dávám recenzi na Lord of the dance ,ikdyž s menším spožděním ,ale přece(já vím sem šilená lemra,že Evilloušku :)).
Představení začínalo asi v 6 hodin a můžu říct ,že ti ,co jeli MHD, vyhráli , protože ze všech stran byla zácpa aut ,nechci být škodolibá , ale byl na to skvělý pohled z tramvajky.No, nakonec se díky té zácpě muselo představení posunout o takových 10-15 min a i po začátku lidi ještě dalších dvacet minut trajdali z místa na místo a hledali svá sedadla ,ale zpět k hlavnímu
V celém příběhu jsou jako obvykle zastoupeny dvě strany - Dobro (Pán tance s armádou,Saoroise ) a Zlo(Don Dorchan a jeho armádou a Morrighan) ,dále vystupuje bohyně Irska,dívky Irska a duch.Na začátku duch probudí flétnou dívky Irska,které začnou smutně tančit,to se ale s příchodem Pana tance rychle mění ve výbušný tanec a svolávají další lidi.Poté přichází bohyně Irska s krásnou zamilovanou písní ,zpívala sakra dobře !!Idylku ale naruší Dorchan se svou armádou a aby toho nebylo málo ,přijde ještě cikánka Morrighan , chce svést Pána tance . Dívky začnou o Pána tance bojovat , duel je velmi vyrovnaný a postupně se přidají ostatní a zakončí to bouřlivým tancen v jedné řadě.Na scénu se dostává duch a pokouší se je uklidnit v tom ale přijde Dorchan ,duchovi ukradne flétnu a zničí ji .Duch je velmi smutný , avšak přitančí Pán tance a zpraví mu ji . Duchovi se nálada okamžitě zlepší a odběhne pryč. Darchemu se to moc nelíbí a domlouvá se s cikánkou jak Pána tance zničit.Morrighan se pokusí ještě jednou Pána tance svést, bohužel marně ,to se jí ani trochu nelíbí a posílá na něj Darcheho armádu . Mezi tím Pán tance vyznává svou lasku Sairose .Po příchodu armády posílá raději Pán tance Sairose pryč at´se zachrání ,ale sám je zajat . Darche odsuzuje Pána tance , v tom však přijde duch a zachrání ho . Darcheho nebojácná armáda strachy utíká , zůstávají pouze dva - Pán a Darche .Boj začíná .Předhání se v rychosti tance a nakonec Pán tance vykutí něco tak úžasného ,že Darche utíká pryč.

Finale soutěže o nej xicht

16. března 2010 v 20:28 | Evilly
Když jsem si minule myslela, že 3. kolo bude poslední, mýlila jsem se. No můžu vám říct, že mě to soutěžení už fakt přešlo... Každopádně když už jsem ve finále, nebudu to vzdávat, zvlášť když jste mě minule potěšili necelými 30 hlasy, takže kiitos všem :-)

http://nightwish-sharrie.blog.cz/1003/konec-3-kola


Rammstein - 13.3. 2010 - Ostrava

14. března 2010 v 0:03 | Evilly |  Recenze
Je to něco pres hodinu co jsem se vrátila z koncertu Rammsteinů v Čez Aréně a moje dojmy?! Bylo to neuvěřitelné... ale od začátku...

http://i74.photobucket.com/albums/i263/myspaceye/bandwallpapers/rammstein/Rammstein_Wallpapers.jpg

Night.Shine

12. března 2010 v 20:58 | Evilly
Omlouvám se za obrovské zpoždění, ale nějak nestíhám, zkoušky jsou totiž za dveřmi a já se šrotím... dnešní novinou je spřátelený blog night.shine

http://ladynightshine.blog.cz/

A zde je diplom od ní, kiitos


3. a snad už poslední kolo soutěže o nej xicht

11. března 2010 v 19:20 | Evilly
Doufám, že to je naposledy, co vás prosím o hlas, všem co hlasovali moc děkuji a bylo by fajn, kdyby jste se kvůli mně ještě jednou obtěžovali:

http://nightwish-sharrie.blog.cz/1003/konec-2-kola#comment74051816


Soutěž o nej xicht - 2. kolo

8. března 2010 v 20:05 | Evilly
Jsem ve druhém kole téhle soutěže, v 1. kole jsem měla nejvíce hlasům a za to chci všem, co hlasovali poděkovat a zároveň poprosit o další hlasy ve druhém kole:

http://nightwish-sharrie.blog.cz/1003/konec-1-kola


Soutěž o nej xichtík...

4. března 2010 v 20:16 | Evilly
Přihlásila jsem se do bleskovky o nej xicht, byla bych vděčná za váš hlas tady:

http://nightwish-sharrie.blog.cz/1003/oficialni-start-souteze

děkuju moc všem co budou hlasovat...