Fotky

Básně

Recenze

Hudba

Zaujalo mě

___________________________________________________________________________________________________________________

Listopad 2009

Interview s Morgan Lacroix

30. listopadu 2009 v 21:54 | Evilly
Toto intervium je pro mne speciální, hlavně z toho důvodu, že jsem se na něm také podílela (týče se to 4 otázek a pak překladu) a tímto bych také chtěla moc poděkovat Yontalcarovi, bez kterého bych tuhle jedinečnou možnost nedostala, fakt díky :-).


O Mandragoře Scream

30. listopadu 2009 v 21:44 | Evilly
Mandragora scream je gothic/dark metalová kapela pocházející z Itálie. Vznikla v roce 1997 díky Morgan Lacroix a o 2 roky později vydali první demo. V roce 2000 se ke kapele přidal kytarista a také zpěvák (doprovodné vokály) Terry Horn. O rok později tedy vzniklo album Fairy Tales from Hell's Caves.
Rok se s rokem sešel a tak v vzniká další počin nesoucí název A Whisper of Dew (rok 2002). Díky těmto albům, kterých se vydalo přes 20 000, si je bere "na paškál kritika" a MS jsou probíráni ve světových rockových magazínech (např. Metal Hammer), kritika je ovšem kladná.
Po turné v roce 2006 spatří světlo světa, dle mého názoru nejlepší album, Madhouse. O dva roky později vydávají boxet Dragonfly.
Letos v listopadu vzniklo také nové album Volturna, které je výsledkem dlouhé pauzy. MS obnovila i některé členy. Ohlas k Volturně je prozatím více než kladný.